dalies
London
Riga
Moscow

 • Pakalpojumi
 • Starptautiskie pārvadājumi


  Dažādu pilnu kravu un daļkravu transportēšana Baltijā, Eiropā, Krievijā un citās NVS valstīs noteiktos maršrutos un laikos. Pateicoties optimizētiem ikdienas un iknedēļas maršrutiem, iespējama ērta kravu piegāde “līdz durvīm” klienta norādītajā adresē ar tenta, refrižeratora un izotermiskā transporta sastāviem.

  Vietējie un Baltijas pārvadājumi


  Pilnu kravu un daļkravu pārvadājumi Latvijas Republikas un Baltijas valstu teritorijās. Nepieciešamības gadījumos iespēja nolīgt automašīnu uz noteiktu laiku vai maksāt par nobrauktajiem kilometriem.

  Negabarīta kravu transports


  Negabarīta kravu pārvadājumi tiek organizēti no un uz Skandināviju, Balkāniem, Krieviju un visām Rietumeiropas valstīm – Austriju, Vāciju, Beļģiju, Portugāli, Spāniju, Franciju, Itāliju u.c.

  Ekspresspiegādes pakalpojumi


  Gadījumos, kad ir nepieciešama īpaši ātra sūtījumu pārvietošana lielākos attālumos, RITLOGISTIKA nodrošina piegādes ar aviotransportu. Īsākām distancēm tiek norīkoti kravas busi Jūsu nepieciešamās kravas piegādei.

  Kravu uzglabāšana


  Lai kravas piegāde saņēmējam notiktu īstajā laikā, SIA RITLOGISTIKA piedāvā iespēju uzglabāt klientu kravas noliktavā.

  Jūras pārvadājumi


  Konteinera tipa kravu pārvadājumi populārākajos virzienos Baltijā, Eiropā, Āzijā, D un Z Amerikā, Ķīna u.c. Iespējama piegāde no durvīm līdz durvīm.

  PLAŠA TRANSPORTA LĪDZEKĻU IZVĒLE

  SIA RITLOGISTIKA piedāvā kravu pārvadājumus ar kravas autotransportu pa zemi, jūru un gaisu noteiktos, optimizētos maršrutos. Autotransporta pakalpojumiem pieejami kravas busi; kravas auto ar 5-8 LDM (kraušanas metri mašīnā), automašīnas ar liftu; 13,6 LDM tenta vai izotermiskās kravas telpas treileri; 13,6 LDM megatreileri ar 100m3 ietilpību, autosastāvi ar 120m3 ietilpību; dažādas ietilpības transports ar kontrolējamu temperatūras režīmu, standarta un negabarīta kravu platformas, kā arī konteinervedēji. Jūras konteineru pārvadājumi Eiropas, Āzijas un Amerikas maršrutos.

  KONFIDENCIALITĀTE UN FORMALITĀŠU KARTOŠANA

  Pieredzējušu brokeru pakalpojumi kravu deklarēšanā, muitošanā un atmuitošanā. Gadījumos, kad svarīga ir konfidencialitāte un diskrētums, RITLOGISTIKA piedāvā iespēju izmantot kravas pavadzīmju maiņas pakalpojumu (CMR).

  NESTANDARTA UN BĪSTAMĀS KRAVAS

  Drošas dažāda veida un izmēra (lielgabarīta, ķīmisko, sprādzienbīstamu, smagsvaru) kravu piegādes īsos termiņos Eiropā un Āzijā. Paralēli transportēšanai, profesionāli palīdzēsim sakārtot visus bīstamo kravu pārvadāšanai vajadzīgos dokumentus, formalitātes un atļaujas, kas bieži vien katrā ES valstī ir atšķirīgas.

  Rekvizīti: