dalies
London
Riga
Moscow

 • Par mums
 • RITLOGISTIKA ir uzņēmums, kurš jau kopš 2003.gada sekmīgi darbojas Eiropā un pēdējā laikā arī Āzijā un citos kontinentos, organizējot dažāda veida un izmēra, tajā skaitā negabarīta, kravu pārvadājumus. Uzņēmums ir izveidojis pilnu piegādes ķēdes servisu, piedāvājot piegādi no durvīm līdz durvīm ļoti plašā reģionā.

  JŪSU IEGUVUMI

  Pateicoties RIT loģistika pieredzējušajiem un atsaucīgajiem speciālistiem, uzņēmums spēj ātri reaģēt uz transporta pieprasījumiem, izprast klientu vēlmes un līdz ar to kravu piegādes notiek efektīvi - pārdomāti un iespējami īsos termiņos. RIT loģistika nodrošina kā operativitāti, tā arī īpašu attieksmi pret ikvienu klientu un tā kravu.

  KLIENTA INTEREŠU AIZSARDZĪBA

  Uzņēmums RIT loģistika apdrošinājis savas uzņēmējdarbības civiltiesisko atbildību un klienta interesēs nepieciešamības gadījumos veic paaugstinātas vērtības kravas apdrošināšanu pārvadājuma laikā. Gadījumos, kad svarīga ir konfidencialitāte un diskrētums, RITLOGISTIKA piedāvā iespēju izmantot kravas pavadzīmju (CMR) maiņas pakalpojumu. Ar to kravas saņēmējam nav iespējas noskaidrot kravas nosūtītāju, no kurienes tā tiek vesta.

  OPERATĪVA UN PAREDZAMA DARBĪBA

  RIT loģistika optimizē kravu pārvadājumu izmaksas, pielietojot regulāras ikdienas vai iknedēļas piegādes noteiktos maršrutos, kas dod iespēju piegādāt sūtījumus īsos un iepriekš zināmos termiņos. Ja kāda iemesla dēļ automašīna aizkavējas un savlaicīgi nevar ierasties kravas iekraušanas vietā, tā operatīvi tiek aizvietota ar citu tuvāk pieejamo automašīnu.

  Mēs atbalstām veselīgu dzīvesveidu

  RIT loģistika atbalsta sportu, streetbola komandu "Kripatas", kuru varat sastapt 2014 gada Ghetto Basket turnīrā.
  Papildus informācija:
  Apskatīt bilžu galeriju

  Rekvizīti: