Piedāvājam drošas dažāda veida un izmēra (lielgabarīta, ķīmisko, sprādzienbīstamu, smagsvaru) kravu piegādes īsos termiņos Eiropā un Āzijā. Paralēli pārvadājumiem piedāvājam profesionālu palīdzību, lai sakārtotu visus bīstamo kravu pārvadāšanai nepieciešamos dokumentus, formalitātes un atļaujas.


Sazinies un saņem cenu piedāvājumu


Bīstamās kravas savu īpašību dēļ satur risku nodarīt kaitējumu apkārtējai videi, tai skaitā visām dzīvajām būtnēm. Bīstamo kravu klasifikācija, atkarībā no to sastāvā esošo vielu agresīvās dabas un to agregātstāvokļa, tiek iedalīta 13 klasēs. Pārvadājumus regulē starptautiskās konvencijas, katra kravu pārvadājuma veida ietvaros.

Transportējot bīstamās kravas, īpaši jāpievērš uzmanība to iepakojumam, izslēdzot riskus, kas apdraudētu personāla dzīvību un veselību, kā arī kravas drošību. Pārsvarā šādas kravas tiek pārvadātas ar autotransportu, un šos pārvadājumus apzīmē kā ADR kravu pārvadājumi. Saskaņā ar ADR konvenciju, visi RITLOGISTIKA padotie transportlīdzekļi, kas pārvadā bīstamās kravas, ir atbilstoši aprīkoti un atbilst visām nepieciešamajām drošības normām. Automašīnu vadītājiem, kuri tiek norīkoti bīstamo kravu pārvadāšanai, ir ADR apliecības.