Gadījumos, kad ir nepieciešama īpaši ātra sūtījumu nogādāšana tālos galamērķos, RITLOGISTIKA nodrošina piegādes ar aviotransportu. Īsākām distancēm tiek norīkoti kravas mikroautobusi.


Sazinies un saņem cenu piedāvājumu


Pašsaprotami, ka ikdienā nereti saskaramies ar nepieciešamību klientu preces piegādāt pēc iespējas ātrāk. Tā ir mūsu laikmeta specifiska iezīme, kam RITLOGISTIKA pielāgojas, meklē un atrod transporta risinājumus, lai visas iesaistītās puses būtu apmierinātas. Mēs zinām, ka ātrums “prasa nervus”, tāpēc ir īpaši svarīgi, sagatavot katra konkrētā sūtījuma plānu - racionālu un pārredzamu.

Katra aizkavēšanās pārvadājumā no punkta A līdz punktam B var prasīt tik ļoti svarīgās minūtes un stundas, tāpēc ekspress pasūtījumus apstrādājām nekavējoties, pieejam situācijai personīgi un pats galvenais – apstrādājot kravas pasūtījumu, RITLOGISTIKA nezaudē pakalpojuma kvalitāti.

Precīzs piegādes laiks un veids katrā situācijā var atšķirties, tāpēc mūsu transporta menedžeri parūpēsies par indiviudālu piedāvājumu, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām.