RITLOGISTIKA ir viens no loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kam ir pieredze negabarīta kravu pārvadājumu organizācijā uz Skandināviju, Balkāniem, Krieviju un Rietumeiropas valstīm: Austriju, Vāciju, Beļģiju, Portugāli, Spāniju, Franciju, Itāliju u.c.

Lielizmēra kravas parasti ir ievērojami lielākas vai smagākas par regulāri pārvadātajām kravām, tāpēc to transportēšanai nepieciešami specializēti transportlīdzekļi negabarīta un arī liela svara objektu pārvadājumiem. Šis pārvadājumu veids uzskatāms par vienu no sarežģītākajiem, jo īpaša uzmanība jāpievērš ceļa infrastruktūrai un papildus tehniskām niansēm, kas standarta gadījumos nebūtu svarīgas.

Piedāvājam negabarīta kravu pārvadājumus un nodrošinām transporta speciālo atļauju izstrādi. Izmantojot modernus negabarīta kravu pārvadājumu risinājumus, mēs palīdzēsim jums optimizēt piegādes procesu, nokārtot nepieciešamās muitas procedūras un, ja nepieciešams, sniegsim cita veida konsultācijas nevainojamai dokumentu sagatavošanai. Nepieciešamības gadījumā RITLOGISTIKA parūpēsies par jūsu kravas nogādāšanu apsargātās īslaicīgas vai arī ilglaicīgas uzglabāšanās noliktavās.

RITLOGISTIKA ir pieredze plaša veida tehnikas un iekārtu piegādē:

  • lauksaimniecības tehnikas (traktortehnikas un kombainu) piegāde;
  • ceļu būves tehnikas piegāde;
  • rūpniecības nozares tehnikas piegāde;
  • saliekamo māju piegāde.

Sazinies un saņem cenu piedāvājumu