RITLOGISTIKA piedāvā plašas iespējas un specializētus risinājumus pilnu kravu un daļkravu transportēšanai Baltijā, Eiropā, Krievijā un citās NVS valstīs noteiktos maršrutos un laikos. Pateicoties optimizētiem ikdienas un iknedēļas maršrutiem, iespējama ērta kravu piegāde “līdz durvīm” klienta norādītajā adresē. Nodrošinām tenta, refrižeratora un izotermiskā transporta sastāvus.


Sazinies un saņem cenu piedāvājumu


Populārākās kravu piegādes ir uz un no Eiropas valstīm kā, piemēram, Polija, Vācija, Benelux (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga), Francija, Itālija, Lielbritānija, Zveidrija, Igaunija un citas. Darbojoties minēto valstu tirgos, kuriem raksturīgas augstas kvalitātes prasības, RITLOGISTIKA nemitīgi pilnveidojas, jo dinamiskā loģistikas vide pieprasa ātru reakciju jebkādu pārmaiņu gadījumos vai nestandarta situācijās. Visas ar kravu pārvadājumu pakalpojumiem saistītās darbības veic pieredzējuši nozares profesionāļi, kas ļauj uzņēmumam RITLOGISTIKA piedāvāt plānotas un ērti pārredzamas cenas starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Dažādu apjomu preču, paku un kravu pārvadājumi tiek nodrošināti teicamā kvalitāte, jo katram klientam ir īpašas un specifiskas vajadzības. Tas ļauj mums katru dienu attīstīties un meklēt arvien jaunus risinājumus, jo strādāšana viena šablona ietvaros nesniegtu maksimālo iespējamo labumu mūsu partneriem.

Lai izvairītos no liekiem pārsteigumiem, mūsu transporta menedžeri vienmēr ir atvērti dialogam un jaunām idejām, kas ļautu mums kopīgi pilnveidot savus pakalpojumus starptautisko kravu pārvadājumu segmentā.