RITLOGISTIKA ir uzņēmums, kurš jau kopš 2003.gada sekmīgi darbojas Eiropā un pēdējā laikā arī Āzijā un citos kontinentos, organizējot dažāda veida un izmēra, tajā skaitā negabarīta, kravu pārvadājumus. Uzņēmums ir izveidojis pilnu piegādes ķēdes servisu, piedāvājot piegādi no durvīm līdz durvīm ļoti plašā reģionā.

JŪSU IEGUVUMI
Pateicoties RITLOGISTIKA pieredzējušajiem un atsaucīgajiem speciālistiem, uzņēmums spēj ātri reaģēt uz transporta pieprasījumiem, izprast klientu vēlmes un līdz ar to kravu piegādes notiek efektīvi - pārdomāti un iespējami īsos termiņos. RIT loģistika nodrošina kā operativitāti, tā arī īpašu attieksmi pret ikvienu klientu un tā kravu.

KLIENTA INTEREŠU AIZSARDZĪBA
Uzņēmums RITLOGISTIKA apdrošinājis savas uzņēmējdarbības civiltiesisko atbildību un klienta interesēs nepieciešamības gadījumos veic paaugstinātas vērtības kravas apdrošināšanu pārvadājuma laikā. Gadījumos, kad svarīga ir konfidencialitāte un diskrētums, RITLOGISTIKA piedāvā iespēju izmantot kravas pavadzīmju (CMR) maiņas pakalpojumu. Ar to kravas saņēmējam nav iespējas noskaidrot kravas nosūtītāju, no kurienes tā tiek vesta.

OPERATĪVA UN PAREDZAMA DARBĪBA
RITLOGISTIKA optimizē kravu pārvadājumu izmaksas, pielietojot regulāras ikdienas vai iknedēļas piegādes noteiktos maršrutos, kas dod iespēju piegādāt sūtījumus īsos un iepriekš zināmos termiņos. Ja kāda iemesla dēļ automašīna aizkavējas un savlaicīgi nevar ierasties kravas iekraušanas vietā, tā operatīvi tiek aizvietota ar citu tuvāk pieejamo automašīnu.

MĒS ATBALSTĀM VESELĪGU DZĪVESVEIDU
RITLOGISTIKA atbalsta sportu - strītbolu un volejbolu. Strītbola komanda "Kripatas" ar teicamiem panākumiem piedalījās 2014. un 2015 gada Ghetto Basket turnīrā.

Liels prieks par RITLOGISTIKA atbalstīto Kuldīgas dāmu volejbola komandu, kuras 2015. gadā kļuva par Latvijas čempionēm 1.līgā volejbolā sievietēm.

Jau kopš 2013.gada RITLOGISTIKA atbalsta autosportu un palīdz realizēt biedrības Motorsport.lv mērķus, esot tās viens no galvenajiem sponsoriem. Sākumā atbalsts palīdzēja biedrībai veidot amatieru sporta pasākumus jaunā kvalitātē, bet kopš 2015.gada otrās puses palīdzība noder arī biedrības mērķim palīdzēt jauniešu attīstībai autosportā.